Petter Zennström olja

358344

PETTER ZENNSTRÖM (född 1945): "Mask", mogramsignerad och daterad PZ -88, olja på papper, ca 58x58 cm

Uppfodrad på duk, smärre fläckar

Rum 21

Petter Zennström olja

Budhistorik (23 bud)
2302638
5 200
2299751
5 000
2299751
4 200
2302347
2299751
3 600

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.