Bordsfotogenlampa 1800-talets andra hälft

358342

BORDSFOTOGENLAMPA, 1800-talets slut, foten i porfyrimitation, brännare i slipat glas, total höjd ca 50 cm

Smärre nagg

Belysning, Bordslampor

Rum 19

Budhistorik (9 bud)
2300893
700
2302178
650
2300893
600
2302176
550
2300893
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.