Liss Eriksson Tema

358339

LISS ERIKSSON (1919-2000): Philip von Schantz, brons, signerad LE och numrerad 1/8, gjutarstämplar E.Godard Cire Perdue, höjd 33 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

Konst, Skulpturer

Liss Eriksson Tema

Budhistorik (31 bud)
2311539
15 000
2313769
14 500
2311539
14 000
2313768
13 500
2311539
13 000

Slutpris SEK:
15 000
1 511 EUR, 1 716 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.