Matbord

358337

BRUNO MATHSSON och PIET HEIN, matbord, superellips, för Fritz Hansen, bordsskiva med av kärna av alträstavar och ytfaner av vit laminat, fyra spännben i krom, höjd 70, 120x240 cm

Slitage, stötmärken, behov av omlackering

Möbler, Design

Rum 21

Matbord

Budhistorik (20 bud)
2309166
5 000
2306391
4 800
2309164
4 600
2306391
4 400
2309158
4 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.