Fåtöljer

358320

FÅTÖLJER, 3 st, 1970-tal, sannolikt IKEA, stålrör och beige tygklädsel

Slitage, skador

Möbler, Design

Rum 6

Fåtöljer

Budhistorik (7 bud)
2302628
2301677
850
2301601
2300938
750
2299416

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.