Matbord 1950/60-tal

358318

MATBORD, 1950/60-tal, bordsskiva fanérad i teak, benställning i björk, utdragbart, höjd ca 70, diameter 124 cm, 2 iläggsskivor, 30 cm vardera ingår

Ytskador

Rum 13

Matbord 1950/60-tal

Budhistorik (10 bud)
2304710
2304371
750
2304332
700
2304370
650
2304332
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.