John Börén olja

358315

JOHN BÖRÉN (1903-198): Modellstudie, signerad, olja på duk, ca 86X56 cm

Fack 3

John Börén olja

Budhistorik (2 bud)

2305377
750
2304715
450

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.