Birgitta Hahn Les Ponts Paris

358314

BIRGITTA HAHN (född 1938): "Les Ponts, Paris", signerad och daterad B. Hahn 2003, ramad 82x62,5 cm, akvarell

Tavelvagn 5

Birgitta Hahn Les Ponts Paris

Budhistorik (10 bud)
2302585
850
2302363
2302016
750
2302362
750
2302016
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.