John-Erik Franzén Tema

358313

JOHN-ERIK FRANZÉN (född 1942): "Hells Angels of California", monogramsignerad och daterad JEF 1990, 55/360, färglitografi, ca 41x53 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

Geijersgatan 14, Göteborg

John-Erik Franzén Tema
Budhistorik (10 bud)
2308527
2 400
2306300
2308526
2306300
2308524
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.