Holländsk skola ceremoni framför palats olja

358310

HOLLÄNDSK SKOLA (1700-tal): Figurscen med ceremoni framför palats, olja på duk, 57x82 cm

Dubblerad, retuscher

Konst, Äldre måleri

Rum 20

Budhistorik (14 bud)
2303737
2303180
3 600
2303178
3 400
2303177
3 200
2303172

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.