Spegel

358304

SPEGEL / RAM, 1800-talets andra hälft, oval, dekor i pastellage, silverfolierat glas, ca 70x60 cm

Slitage, torrsprickor

Diverse, Speglar

Rum 5

Spegel

Budhistorik (18 bud)
2303307
3 400
2303533
3 200
2303307
2293723
2 800
2293723
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.