Oidentifierad konstnär

358301

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, fjordmotiv, Norge, troligen efter Adelsteen Normann, olja på duk, ej signerad, ca 68x95 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 8

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (8 bud)
2345207
1 600
2345206
1 300
2345205
2345204
900
2343189
850

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.