Paraplyställ Rörstrand

358298

RÖRSTRAND, paraplyställ, 1900-talets början, flintgods, dekor av rosa liljor, höjd ca 62 cm

Sprickor, glasyrdefekt, krackeleringar

Keramik/Porslin

Rum 4

Paraplyställ Rörstrand

Budhistorik (15 bud)
2291643
1 800
2303715
1 700
2291643
1 600
2303712
1 600
2291643

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.