V Aaltona

358296

VEIKKO AALTONA (Finland, 1910-1990): Glora i portall, signerad v. Aaltona, olja på duk, 68x60 cm

Fack 27

V Aaltona

Budhistorik

2016-02-03 kl 21:54
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.