V Altona

358294

VEIKKO AALTONA (Finland, 1910-1990): Solnedgång, signerad v. Aaltona, olja på duk, 55x45 cm

Fack 21

V Altona

Budhistorik (3 bud)

2302882
2302095
2301536

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.