Birgitta Hahn, Motiv från Paris

358290

BIRGITTA HAHN (född 1938): "Motiv från Paris", signerad och daterad B. Hahn 2003, akvarell, 71x 52 cm

Tavelvagn 5

Budhistorik (8 bud)
2302761
750
2303323
700
2302761
650
2303322
600
2302761
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.