Byrå Louis XVI

358286

BYRÅ, Louis XVI, Italien, fanérad med flera träslag, bl a valnöt, bronsbeslag, höjd 87 cm, 118x58 cm, nyckel finns

Slitage, skador, sprickor, lister saknas

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 12

Byrå Louis XVI

Budhistorik (32 bud)
2302811
5 400
2301749
5 200
2302805
5 200
2301749
5 000
2302802
4 800

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.