Axel Olsson

358285

AXEL OLSSON (1899-1986): Komposition med figur, signerad Axel Olson, numrerad 248/260 färglitografi, ca 49x42 cm

Gulnad

Fack 15

Axel Olsson
Budhistorik (3 bud)

2302267
2300815
2296838

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.