Bokhyllor Josef Frank

358282

JOSEF FRANK, bokhylla, modell, 2112, 2 sektioner, Svenskt Tenn, mahognyfanér, underdel med lådor resp skåp, överdel med hyllor resp skåp, vardera höjd ca 200, 50x90 cm

Skador ovanför en av övre dörrarna, slitage

Möbler, Design

Rum 18

Bokhyllor Josef Frank

Budhistorik (14 bud)
2302111
8 000
2302109
7 200
2302108
7 000
2302107
6 800
2302106
6 600

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.