Anders Fogelin

358264

ANDERS FOGELIN (1933-1982): Motiv från bil i Barcelona, signerade och daterad 28 ? 66, akvarell, 32x39 cm

Fack 31

Anders Fogelin

Budhistorik (3 bud)

2303772
2287955
2285664

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.