Anders Fogelin

358263

ANDERS FOGELIN (1933-1982): "Trädet Kyoto" signerade och daterad 1962, 47x52 cm

Konst, Skulpturer

Fack 19

Anders Fogelin

Budhistorik (25 bud)
2303605
2303642
1 900
2303605
1 800
2303639
1 700
2303605
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.