CGöran Karlsson

358262

C. GÖRAN KARLSSON (född 1944): ur "Orden", signerad och daterad CGK -11, tempera på kartong, 20,5x16,5 cm

Fack 41

CGöran Karlsson

Budhistorik (38 bud)
2303228
9 400
2302233
9 200
2303227
9 200
2302233
9 000
2303226
8 800

Slutpris SEK:
9 400
947 EUR, 1 075 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.