Serveringsvagn

358255

SERVERINGSVAGN, 1960-tal, teak, lådor i sargen, draghandtag i mässing, löstagbar bricka, höjd ca 60, 75x43 cm

Ett gummi hjul saknas, slitage

Rum 3

Serveringsvagn

Budhistorik (21 bud)
2303385
2300974
2303377
2300974
1 900
2303375
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.