Piedestal 1800-talets andra hälft

358252

PIEDESTAL, 1800-talets andra hälft, fanérad i mahogny, kolonnformad, höjd ca 69, 40x40 cm

Ytskador

Rum 4

Budhistorik (36 bud)
2302943
5 600
2302941
5 400
2302941
5 200
2302934
5 000
2302931
4 800

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.