Byrå rokokostil

358250

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, rokokostil, bemålad, beslag i mässing, höjd ca 71, 84x39 cm, nyckel finns

Senare bemålad, smärre ytskador, nyckel saknas

Rum 5

Byrå rokokostil

Budhistorik (15 bud)
2303769
1 600
2293698
2293698
2293390
2287231

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.