Göteborgsstolar 18/1900-tal

358247

STOLAR, 5 st, 18/1900-tal, s.k. göteborgsstolar, fanérade i mahogny, stoppade sitsar, ljus klädsel

Senare klädsel, sprickor, fanérskador, lagningar

Rum 22

Göteborgsstolar 18/1900-tal

Budhistorik (11 bud)
2302979
3 200
2302985
2302979
2 800
2301698
2 600
2301698
1 700

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.