Bernt Wennström oljemålning

358245

BERNT WENNSTRÖM (född 1945): "Vårvinter", monogramsignerad och daterad -88, olja på duk, ca 38 x 46 cm

Fack 14

Bernt Wennström oljemålning

Budhistorik (17 bud)
2302662
4 400
2302648
4 200
2302661
2302648
3 800
2302658
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.