Champagnekylare

358235

CHAMPAGNEKYLARE, nysilver, 1900-talets mitt, med hänklar, höjd ca 51 cm

Slitage, mindre bucklor

Diverse, Metall

Rum 20

Champagnekylare

Budhistorik (8 bud)
2302075
2285752
2302074
2285752
2285645
750

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.