Hugo Krings oljemålning

358234

HUGO KRINGS (1878-1954): "Am spinet", signerad H Krings, olja på duk, 47x59 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 9

Hugo Krings oljemålning

Budhistorik (18 bud)
2302361
3 400
2302359
3 200
2302044
2302355
2 800
2302044
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.