Matbord gustaviansk stil

358230

MATBORD, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålat, höjd ca 73, diameter 99 cm, 2 iläggsskivor vardera bredd 40 medföljer

Slitage, ytskador

Rum 11

Matbord gustaviansk stil

Budhistorik (11 bud)
2292560
850
2288849
2292557
750
2288849
700
2287160
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.