Snedklaffsekretär Louis XV-stil

358228

SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1900-talets andra hälft, Louis XV-stil, fanérad i valnöt, skulpterad dekor, nyckelskylt och dragknoppar i mässing, höjd ca 89, 77x40 cm

Smärre fanérskador, nyckel saknas, lagad listdel

Rum 22

Budhistorik (18 bud)
2303125
2303108
1 400
2303117
1 300
2303108
2303106

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.