Stolar 1900-talets första hälft

358217

STOLAR, 6 st, 1900-talets första hälft, ek, delvis skulpterade, stoppad rygg och sits, blommig klädsel, sitthöjd ca 45 cm

Sitsar med slitage

Rum 22

Budhistorik (1 bud)

2288229
2016-01-28 09:27:45

2016-02-04 kl 19:22
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.