Anna Rosenbäck oljemålning

358212

ANNA ROSENBÄCK (Ryssland/Sverige, född 1969): "Serenity", signerad och daterad A Rosenbäck -14, olja på duk, ca 100x100 cm

Rum 22

Anna Rosenbäck oljemålning

Budhistorik (20 bud)
2302674
2 800
2301587
2 600
2299398
2 400
2296413
2295244

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.