Anna Rosenbäck oljemålning

358211

ANNA ROSENBÄCK (Ryssland/Sverige, född 1969): "Heaven", signerad och daterad A Rosenbäck -15t, olja på duk, ca 100x100 cm

Rum 9

Anna Rosenbäck oljemålning

Budhistorik (23 bud)
2301589
5 200
2301543
5 000
2301002
4 800
2300931
4 600
2301001
4 600

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.