matta rölakan

358204

MATTA, Klockaregårdens Hemslöjd, dubbelvävd, geometriskt mönster, signerad KH AME, 224x152 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

något slitage, smärre skada

Mattor/Textilier, Moderna mattor

Geijersgatan 14, Göteborg

matta rölakan

Budhistorik (12 bud)
2302319
4 600
2313921
4 400
2302319
4 200
2304027
2302319
3 800

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 774 kr.