Thelander färgetsning

358199

PG THELANDER (född 1936): Man och groda, färgetsning signerad samt numrerad 39/90, ca 34,5x25,5 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Geijersgatan 14, Göteborg

Thelander färgetsning
Budhistorik (8 bud)
2334599
2334597
2334593
2332970
650
2332723
600

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.