Da Silva

358197

MARIA ELENA VIEIRA DA SILVA (1908-1992): Komposition, signerad och numrerad Vieira da Silva, HC, gravyr, ca 31x24 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Geijersgatan 14, Göteborg

Da Silva
Budhistorik (9 bud)
2332336
2332333
2 600
2331226
2331140
1 600
2323201

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.