Oidentifierad konstnär

358191

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): (2) Motiv med slott vid vattendrag, olja på pannå, 16x26 cm vardera

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Skador

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (9 bud)
2305528
650
2305046
600
2305526
600
2305046
550
2303193
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.