Kristian Krokfors

358189

KRISTIAN KROKFORS (Finland, född 1952): Komposition med vattendrag, signerad Kristian Krokfors 86, olja på duk, ca 139x99 cm

Smärre reva

Rum 3

Kristian Krokfors

Budhistorik (6 bud)
2303063
2295500
1 900
2288951
2288204
2288203

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.