Lena Cronqvist

358188

LENA CRONQVIST (född 1938): Ansikte, signerad, etsning, 49/150, 29x33 cm

Konst, Grafik, Nutida, Grafik

Fack 5

Lena Cronqvist
Budhistorik (5 bud)
2303356
450
2302639
2303254
2302639
2297277

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.