Corneille Tema

358185

CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Figurkomposition, signerad och daterad Corneille 99, numrerad 170/200, färglitografi, 104x69 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

Geijersgatan 14, Göteborg

Corneille Tema
Budhistorik (4 bud)

2312757
1 700
2311703
1 600
2308327
1 400
2297677
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.