Victor Vasarely Tema

358184

VICTOR VASARELY (Ungern/ Frankrike, 1908-1997): Optisk komposition, signerad och numrerad Vasarely 195/250, färgserigrafi, 50x50 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

Geijersgatan 14, Göteborg

Victor Vasarely Tema
Budhistorik (16 bud)
2313724
3 200
2313723
2313721
2 800
2313711
2 600
2313523
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.