Karel Appel Tema

358183

KAREL APPEL (Holland, 1921-2006): "Sky Blue Kiss", signerad och numrerad Appel, 43/100, färgserigrafi, 66x96 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

Karel Appel Tema
Budhistorik (14 bud)
2313708
2311674
3 800
2311674
3 600
2312756
3 400
2311674
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.