Corneille Tema

358182

CORNEILLE (Holland, 1922-2010): "Solfågeln", patinerad brons, signerad, daterad och numrerad Corneille 2005, 93/100, höjd 47 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

Konst, Skulpturer

Corneille Tema

Budhistorik (13 bud)
2313696
24 000
2313564
23 000
2313564
19 000
2313576
18 500
2313564
18 000

Slutpris SEK:
24 000
2 417 EUR, 2 746 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.