Fernandez Arman Tema

358181

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005) "Accumulation de violons", vitmetall och plexiglas, signerad Arman 12/25, 36 x 27,5 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

Nagg

Konst, Skulpturer

Geijersgatan 14, Göteborg

Fernandez Arman Tema

Budhistorik (17 bud)
2313685
10 000
2313682
8 600
2313680
8 400
2313675
8 200
2313674
8 000

Slutpris SEK:
10 000
1 007 EUR, 1 144 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.