Fernandez Arman Tema

358180

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005):
"Tea for two", brons, handtag i trä, signerad Arman och numrerad E.A, höjd inklusive sockel 34 cm, längd 35 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

Smärre slitage

Konst, Skulpturer

Geijersgatan 14, Göteborg

Fernandez Arman Tema

Budhistorik (15 bud)
2313677
15 500
2309837
15 000
2306938
14 500
2304888
11 000
2304589
10 500

Slutpris SEK:
15 500
1 561 EUR, 1 773 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.