Fernandez Arman Tema

358179

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005) "Venus a cordes", bemålad metall, signerad och numrerad Arman 5/80, bemålad metall, höjd 64 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

Konst, Skulpturer

Geijersgatan 14, Göteborg

Fernandez Arman Tema

Budhistorik (5 bud)
2313557
12 000
2313550
10 000
2310694
8 000
2306505
2300632
550

Slutpris SEK:
12 000
1 208 EUR, 1 373 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.