Fernandez Arman Tema

358178

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005):
Violons, färglitografi, signerad Arman samt numrerad 18/150, ca 96x67 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

Geijersgatan 14, Göteborg

Fernandez Arman Tema
Budhistorik (17 bud)
2313506
1 900
2313505
1 800
2313490
1 700
2313485
1 600
2313476

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.