Fernandez Arman Tema

358176

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005):
Violons, färglitografi, signerad Arman samt numrerad 18/150, ca 96x67 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

Geijersgatan 14, Göteborg

Fernandez Arman Tema
Budhistorik (13 bud)
2313602
1 300
2313599
2313596
2313554
2313552
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.