Väggbord 1800-talets slut

358174

VÄGGBORD, 1800-talets slut, dekor av pärlbård, höjd ca 77, 98x46 cm, nyckel medföljer

Senare bemålad, smärre slitage, nyckelskylt med skada/bortfall, nyckel saknas

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer, avhämtas vid Utlämningen

Rum 17

Väggbord 1800-talets slut

Budhistorik (25 bud)
2298421
2286430
1 900
2286412
1 800
2286429
1 700
2286412
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.